PDA

Виж пълната версия : Измамната схема на Инстафорекс



Mateev
15.12.2019, 10:56
Отварям тази тема с цел обсъждане на едно явление, което в последните години оказва СИЛНО ОТРИЦАТЕЛНО ВЛИЯНИЕ на цялото Българско трейдерско общество. Става въпрос за брокера ИНСТАФОРЕКС , който е замислил и реализирал на практика една СХЕМА ЗА ОБИРАНЕ НА ПАРИТЕ на нищо неподозиращите трейдери по света, като тази схема е изпипана до съвършенство. Самата схема на пръв поглед изглежда законна или по-точно схемата се движи по ръба на закона, но след внимателното нейно изучаване се откриват дълъг списък от директно незаконни елементи на схемата, които обаче са трудно доказуеми.

Аз самият попаднах под ударите на тази схема и бях измамен от нея, което ме амбицира да започна да правя подробни разследвания и проучвания на всички нейни аспекти. И това, което открих, направо ме шокира. В тази тема постепенно ще разкажа за различните аспекти на тази ИЗМАМНА СХЕМА, от което ще стане ясно защо тя е толкова стабилна и неразрушима, и защо законодателството на страните по света се явява безсилно да направи каквото и да било въпреки десетките хиляди жалвания на измамени от Инстафорекс клиенти по целия свят.