Добре дошли в Свободен Български ФОРЕКС форум.
Страница 88 от 243 ПърваПърва ... 3878868788899098138188 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 871 до 880 от общо 2429
  1. #871
    Георги 1974
    Guest
    Северозападни изпълнения. Отново.
    Беше лето 1994-то, пътувам си я по направление Враца-Медковец, попийвам си натурално сокче от хмел, четаем си вестниче, ама от време на време фръгам по едно око къде деколтетата на двете девойчета срещу мене, па са чудим гърдите им дали са повече скрити или повече открити. А они с нежните си пръстчета най-калутурно чоплеа семки и пюваа на пода, две възмутено-плетящи бабки разискваа актуални тенденции у сериалу “Докато свят светува”. Я с удоволствие слушах тия жизненоважни факти, коги треня с яко скръцанье и клатенье са запре у Централна гара Бойчиновци. Врааата на вагоня се отпецна с тресък и един познат глас са прозина къде непознат човек в калиндору :
    -Ей, яла тука! Помогни ми с кашоня, бе!
    -Господине, аз съм служител на БДЖ! - отвърна минаващият в този момент кондукрор.
    -Е я кво да напраа? Да ти отвора една руса бира? /бира в зелена бутилка/. Подземи тоа кашон, че е плън с пиленца, да ги не разтръвим.
    -Г-не, вие така ли блъскате вратата вкъщи?
    - Божеее, ми къ мислиш ти? Дом нема врата, дек не съм ги бушил. Викам дръж кашоня, че ма преклендзи, бе! Глух ли си?
    -Добре, ето помагам Ви и сега влизайте навътре.
    -Добре бе, нема проблеми.
    Награби кашоня с пиленца и тръгна по коридора. Тамън да ма подмине и стана тава къде ми са най-нещеше-виде мъ......
    -Еееееееей, Джинги Би, къде одиш бе? Абе ти като ма видиш, не моа ли а съ развикаш, а съ разсвиркаш, да видат ората че сме си наши и съ познаваме. Оти са праиш на толко клутурен, сак че кенефа ти а плън с книги? Ама къ и даа, кво прайш ти?
    -Добре съм.
    -Реже ли чикията?
    -Реже.
    -Леко да не порежеш неко невеста!
    -Не се притеснявай.
    -Я съ не притеснявам .....
    У тава време съгледа бабките и младите девойчета, они тамън беа изчоплиле семките.
    -Бабички, я са сгъстете малко. Кво сте съ изпружиле, сак че ше ви опеват?! А имайте маленко клутура, аааман начи. Нема къде да седне човек.
    Бабките се свиа завалишките на место, колко за полвин човек.
    Ценко /така се казваше тази личност/ седна до до мен и срещу едното девойче. Огледа ги обаче и двенките от гор до дол, па после метна кашоня горе у багажното отделение.
    -Мале па младото си а младо, ягле къ му са опънала кожата като на пионерско барабанче. Бой са онаа голема палка и те така. Тцтцтцт... тццц.
    Двете момичета се смутиха и взеха да гледат като пред дебютно посещение у кабинета на гинекологу. Ценко се обърна към мене :
    -Ти кво глеъш бе, сбръкания? Фръгай съ, я ако бе 20 годин по-млад да съм полетел като чукле без дръжка..... Децааа, я съ бъзикам. Я съм из друго поколение, ниа сме ора с морал, я така са ма училе...
    Па съгледа чурупките от семки ...
    -Глей ги бе, свинье със свинье/момичетата потрепнаха, а бабите се смалиха/. Абе къ моа да има такива ора, бе? Абе тава да съм ги видел, да съм фанал, да съм го из гащите извадил и бой през пръицата. После бой, па секс, па па бой, па па секс /момичетата бяха бели като платно, а бабките не дишаха/. И накрая изфръганье през джаму.
    -Ами ако са момчета? – смирено попитах аз.
    -Нема момичета, нема момчета. Само бой и секс, я ората ги не делим на наши и ваши. Я СИ ИМАМ МОРАЛ И СИ ИМАМ ПРИНЦИПЕ.
    ... Ценко беше чул думата морал и постоянно я използваше от няколко месеца, Ценко беше принципен човек /половината си живот прекара в затвора/, беше и много морален /биеше всичките си роднини наред/, нооо ..... аз съм сигурен, че това беше последното чоплене на семки във влака от страна на тези девойки.

  2. #872
    Георги 1974
    Guest


    - Виж бабо, на компютъра можеш да отвориш няколко прозореца!!!
    - Гаси това нещо, ще стане голямо течение...


    Когато бабата на малкия Спиридончо беше на 65 години, докторите я посъветваха да ходи по 5 километра на ден! Сега тя е на 92, а вече големият Спиридончо, няма абсолютно никаква представа, къде се намира баба му…

  3. #873
    solaris60
    Guest
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Северозападни изпълнения. Отново.
    Една жена искала да отглежда пчели и отишла в съседното село при най-добрият пчелар да се научи. Той казал, че ще трябва да и го топне първо за да я учи. Тя се съгласила. Той си го извадил и казал. Како се мой курец върти около гъз ти, тако и пчеле да се върте около кошарише...и го топне леко... така няколко пъти. Жената се възбудила и казала:
    - А бе я го топни като хората, а на кой му се яде мед да ходи на пазара да си купува.

  4. #874
    vencii
    Guest
    - Скъпа моя, защо не ми казваш като получаваш оргазъм
    - Не е удобно да ти звъня в работно време

  5. #875
    Ето три вица и за перничани:

    Предизборна платформа на Пернишки кандидат кмет:
    1.Мислуим на всека една магистрала да турим и по една Голф уента
    2.Миньор Перник всека година национален шампион ... по два пъти. Минимум!
    3.На пенсионерите вместо 13-та пенсия – по една лета джанта.
    4.Затварянето на камби ше го направя национален спорт.
    5. Ше направя ежегоден фестивал на Камбата, който ще продължава 2 седмици, но всеки трябва да си носи камби. А чужденците ще ги посрещаме с камба и сол.
    6.Пражените кюфтенца стават национално ястие. Че направим даже и празник на кюфтето.
    7.Ше увелича почивните дни. Събота и неделя – уикенд. Почивни дни – петък, понеделник, вторник и четвъртък. Само сряда ще се работи, но до обяд.
    8.Обещавам за децата здравословна закуска в училищата – пражени мекици с мас – по три на всеко междучасие, а през голямото – 6. Лятната ваканция пък ще е от Февруари до Декември
    9.За младежта мисуим да направим министерство на чалгата – аз че съм министър без портфейл, само по гащета.
    10. Но не на посуедно место, че издигнем Перник като европейска столица, а после и морска столица на Балканите..



    Перник. Сватба. В един момент един господин става и удря съседа си.
    - Ей, какво ти става, на сватба сме?
    - Сватбата си е сватба, но все някой трябва да започне боя!


    - Кое е любимото парче на всеки перничанин?
    - Парче винкел!

  6. #876
    Наблюдател
    Регистриран
    12.09.2014
    Мнения
    42
    Разговарят трима приятели, кой как се справя с мърморенето на жена си.
    - Аз моята миналата година я заведох в Париж, а тази година ще я заведа в Лондон. - казал първият.
    - А аз миналата година моята я заведох в Ню Йорк, а тази година ще я заведа в Лас Вегас. - казал вторият.
    - Аз миналата година моята я закарах на село. - казал третият.
    - А тази година? - попитали другите двама.
    - Тази година, тази година ще отида да я взема.

  7. #877
    Дамян Дамянов
    Guest
    Ърнест Хемингуей: „Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

    Прикачен файл 6322

  8. #878
    Георги 1974
    Guest
    Един перничанин тича при лекаря.
    – Докторе, уапа ме пчела!!!
    Докторът:Къде те ухапа?
    – Епа зад трафопосту.
    – Не бе, за какво те ухапа?
    – Епа ей така без нищо!

    От Перник изпращат съобщение към София:
    Моуя изпратете гражданска отбрана, да ни спаси от бездомните кучета, пуъзнали по градо!
    От София отговорили:
    Веднага изпращаме 3 мобилни групи за кастриране на бездомни кучета.
    Перник отвръщат:
    Не ни разбрахте, они не ни е*ат, они ни апат!

  9. #879
    бат тянко
    Guest
    Интервю с Ицо Хазарта.
    - Кое е най- глупавото нещо, което си правил?
    - Ожених се на 24!
    - Кое е най- умното?
    - Разведох се на 27!

  10. #880
    vencii
    Guest
    По времето на комунизма един нашенец избягал в Австралия, но след години се разболял и писал на внучката да отиде да го гледа. Тя отива до партийния секретар да го моли да я пуснат.
    - Другарю секретар, дядо ми е получил сърдечна недостатъчност и ме моли да отида в Австралия да го гледам, може ли.
    - Не може, щом иска да го гледаш да си дойде в България.
    - Другарю секретар вие не ме разбрахте, дядо ми е сърдечно болен не е луд

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 29 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 29 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •