Добре дошли в Свободен Български ФОРЕКС форум.
Страница 78 от 243 ПърваПърва ... 2868767778798088128178 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 771 до 780 от общо 2429
  1. #771
    delta.e
    Guest
    Два зеленчукови магазина , от двете страни на улицата .
    Единият собственик - евреин , а друтият -арменец.
    Студен есенен ден .Отварят с големи табели ,,ЗЕЛЕ ,,.
    Евреина пише -1 лв. Арменеца - 90 ст.
    След малко , евреина -80 ст , арменеца -70 ст.
    Стигат до 10 ст.
    В края на деня евреина отива при арменеца и казва:
    -Абе , ние с теб луди ли сме ? Свалихме цената до 10 ст.
    Арменецът отговаря:
    - Е.а ли му майката ... Аз , свърших зелето още вчера.

  2. #772
    Потребител
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    59
    Не е загубен денят, прекаран в пиене с приятели… загубен е следващият…

  3. #773
    solaris60
    Guest
    Един мъж влязъл в едно ТАТУ студио и поискал да му татуират 100 доларова банкнота на оная му работа. Попитали го защо точно там и защо точно 100 долара? Отговора бил - обичам да си играя с пари, обичам да гледам как ми нараства сметката и когато ме попита жената за някой лев аз да и кажа - НА.

  4. #774
    Потребител
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    59
    Тъща към дъщеря си:
    - Всеки път, като ви дойда на гости, забелязвам, че зетят хич не ми се радва.
    - Недей така, мамо. Нали го знаеш какъв е - със забавени реакции. Той започва да се радва, чак когато си тръгнеш…

    Кое е най-гадното име за тъща?
    - Надежда!
    - Е що, бе?
    - Ми щото надеждата винаги умира последна!
    Този пост е редактиран от s3s3s3; 19.02.2016 в 23:40.

  5. #775
    tarty
    Guest
    Това което пише е за доста от темите в форума, но все пак да няма засегнати го поствам тук :-) :-) :-) :-)

    Джак Ма, основателят на Alibaba е казал: " Най-трудно се задоволяват бедните. Ако им дадеш безплатно, мислят че е капан. Ако им кажеш, че е малка инвестиция, те ще кажат, че не може да се изкара много. Кажи им да вложат много, ще кажат няма пари. Кажи им да опитат нови неща, ще кажат нямат опит. Кажи им това е традиционен бизнес, ще кажат трудно е да се пробие. Кажи им, че е нов бизнес модел, ще кажат че е МЛМ. Кажи им да отворят магазин, ще кажат, че е заробващо. Кажи им да стартират нов бизнес, ще кажат, че нямат познания. Те имат нещо общо: Обичат да се допитват до Гугъл, да слушат приятели, които са също толкова отчаяни като тях. Мислят повече от Университетски преподавател и правят по-малко от слепец.
    Просто ги попитай, какво те могат да правят. Няма да могат да отговорят. Моето заключение: Вместо сърцата ви да бият по-бързо, защо просто не действате малко по-бързо; вместо да мислиш за нещо, защо не направиш нещо. Бедните хора се провалят поради една обща черта: Целия им живот е свързан с Чакане."


    И така, какъв човек сте?

  6. #776
    solaris60
    Guest
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Това което пише е за доста от темите в форума, но все пак да няма засегнати го поствам тук :-) :-) :-) :-)

    Джак Ма, основателят на Alibaba е казал: " Най-трудно се задоволяват бедните. Ако им дадеш безплатно, мислят че е капан. Ако им кажеш, че е малка инвестиция, те ще кажат, че не може да се изкара много. Кажи им да вложат много, ще кажат няма пари. Кажи им да опитат нови неща, ще кажат нямат опит. Кажи им това е традиционен бизнес, ще кажат трудно е да се пробие. Кажи им, че е нов бизнес модел, ще кажат че е МЛМ. Кажи им да отворят магазин, ще кажат, че е заробващо. Кажи им да стартират нов бизнес, ще кажат, че нямат познания. Те имат нещо общо: Обичат да се допитват до Гугъл, да слушат приятели, които са също толкова отчаяни като тях. Мислят повече от Университетски преподавател и правят по-малко от слепец.
    Просто ги попитай, какво те могат да правят. Няма да могат да отговорят. Моето заключение: Вместо сърцата ви да бият по-бързо, защо просто не действате малко по-бързо; вместо да мислиш за нещо, защо не направиш нещо. Бедните хора се провалят поради една обща черта: Целия им живот е свързан с Чакане."


    И така, какъв човек сте?
    Не на всеки могат да му се стекат така обстоятелствата, че от най - обикновен учител по английски да станеш най - богатия в Китай. Ако беше така всички щяхме да сме милионери та дори и милиардери. За да се получи това трябва преди това да се случат много неща.

  7. #777
    Потребител
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    59
    - Минчо, що не вземеш да си купиш една кола?
    - И за к'во ми е? Мен кат ми е готино ме вози полицията, кат ми е кофти - "Бърза помощ".

  8. #778
    Потребител
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    59
    Какво значи изразът "Чисто и просто"?
    - Къпана блондинка...

  9. #779
    Цитат Първоначално публикувано от s3s3s3 Виж публикацията
    Какво значи изразът "Чисто и просто"?
    - Къпана блондинка...

    И аз съм го чувал този виц,но отговора беше друг :

    - Къпан полицай ....

  10. #780
    Разговор между приятелки:
    - Не мога да разбера защо ме бие мъжът ми всяка вечер - пера, готвя, децата гледам, чистя - прашинка няма да намериш у дома...
    - А кръшкаш ли му?
    - Е, че само за това ли?!

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •