Добре дошли в Свободен Български ФОРЕКС форум.
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 35
  1. #21
    Наблюдател
    Регистриран
    15.06.2020
    Мнения
    5
    Здравейте и от мен, поредната измамена личност от Инстафорекс. От днес с официален бан. Никога не съм била активна във форума, но от декември миналата година реших да опитам по сериозно с бонус кампанията им. Преди време съм вкарвала малки суми лични пари и когато стигнех да тегля печалба все нещо се объркваше и почти никога не успявах да се порадвам на, спечеленото от мен. От януари тази година обаче започнах да правя добри печалби от бонус сметката и всичко ми се изплашаше на мига, но... В карах лични средства в реал сметката (около 280 долара) достигна печалба от 6500 долара (имаше висока волативност заради коронавируса) пуснах теглене, чаках, чаках и така си останах с чакането. Когато се свързах със съпорта им ми казаха че поради факта че съм ползвала 30 % бонус от тях, но в един момент сметката е стигнала до 14 долара и след Това до 6500 долара парите са блокирани и няма да мога да тегля. Единственият вариант е да внеса още 6500 долара лични средства и евентуално след това да тегля от бъдещата си печалба. И тук вече ми светна лампичката че не им е чиста работата. Както и да е, занулих сметката умишлено и си продължи с бонус кампанията. След две седмици една вечер имаше проблем с клиент кабинета и логването, след много опити едва успях да пусна теглене от 1000 лв, макар и с нерви накрая все пак се получи. На следващия ден чаках, чаках, чаках, но превод не идваше. Когато се опитах да си вляза в клиент кабинета се оказа че такава сметка не съществува. Писах на инстата купища имейли, но и до ден днешен нямам отговор от тях. След като преглътнах поредната измама от тяхна страна прежалих тези 1000 лв не получена печалба, както и 580 долара бонус в сметката ми (първия и последен толкова голям бонус) и си при качих нова сметка. Първата седмица мина добре, всичките ми печалби бяха преведени (на брой 3) до днес. Днес очаквах да ми бъде преведена печалбата ми от петък (180 долара) но в един момент се оказа че сметката ми е на минус 70 долара а тези 180 си стоят все още чакащи в клиент кабинета. След поредната измама от тяхна страна разбира се избухнах във форума и съответно получих бан. И сега вече ми се изясни цялата ситуация. Аз не съм им удобно защото при тях търгувам само с бонус пари (веднъж съм вкарвала лични средства въпросните 280 долара) вече повече от две години. Разбира се реализиран добри печалби а на тях това не им изнася, даже си мисля че парите от бонуса са демо а не реал затова и губещи те трейдъри се гакят с перце и им се превеждат голями бонуси с цел да ги зарибят да вкарват реални пари. Това че никой не ти дава обяснение защо са постъпили така с теб а privilege I Orion директно блокират във форума също говори че са пълни измамници. Разбира се и моите постове са изтрити и изобщо не ми дадоха възможност да се защитя или да потърся правата си. Но все пак докато там са Fafa, Kůra, Emil Enchev, Novák и още трима четирима драскачи срещу пари форума ще продължи да примамва начинаещи трейдъри и с годините да им източва парите. Истината е, че дори и да искаш да пишеш нещо смислено в този форум, то вече няма с кой. Всички свестни съфорумци и печеливши трейдъри бяха изхвърлени от там с течение на няколко години. Така останаха идиоти с които можеш да си пишеш само идиотизми, а и Инстата нямат нужда от грамотни и успешни хора. Искрено се надя8все повече хора да разберат за схемата и дано успеят да спасят спестяванията си от тази напаст наречена Инстафорекс.
    Този пост е редактиран от Renito5; 16.06.2020 в 17:12.

  2. #22
    Наблюдател
    Регистриран
    15.06.2020
    Мнения
    5
    Тъй като няма как да се защитя на страниците на форума на Инстафорекс ще го направя тук. Не ми е приятно да ми обвиняват че съм имала много профили във форума с цел присвояване на бонуси, не съм имала нужда от тях. Първият ми профил беше Zizi123 (до колкото поня) и бонуса там не беше кой знае какъв. Вторият ми профил е този който сега беше баннат. Не съм имала и най-вероятно няма и да имам повече. Никога не съм ползвала измами в форекс търговията, просто след 5 години самоубочение и изгубени много лични средства открих своята печеливша стратегия която прави 100 % печалба на ден, разбира се риска е голям. Както и преди написах, преди две години се учех с лични средства на платформата на Инста Форекс и когато стигах до момента да тегля печалбата си постоянно възниква ха проблеми. Пишеха се дълги имейли, звънях се телефони и постоянно трябваше да се свързвам с съпорта и все някакви объркани извинения от които нищо не се разбираш докато накрая не занулявах сметките и и до там. НЕ СЪМ ПОЛЗВАЛА БОНУСИ. Изказвания от типа на тя мами щом печели са напълно непрофисионални., а факта че не вървят и с доказателства мога да твърдя и безпочвени. Аз не знам някой потребител от бонус програмата да се е отказал поради факта че е станал печеливш трейдър благодарение на тях. Другото което е, не е професионално да твърдиш че форума е с цел учение на начинаещи като на всякъде бкъскаш в лицето на потребителя си какъв бонус ще получи ако пише или публикува теми. Всеки потребител в този форум пише за пари, много от тях също са били прецакани по един или друг начин и са с втори, трети, даже и четвърти профил с цел да продължават да цицат бонуси и да приоечелват по някой лев от Инстата. Разбира се те си трайкат и на 500-600 долара на месец са ок. Много пъти когато е ставало въпрос дали да си отворя отново реал сметка в Инстафорекс с голям капитал всички потребители на форума единодушно и по тактичен начин са казвали НЕ. Както и да е. Обръщам се към Orion, очаквам с нетърпение доказателства затова че съм и имам много профили във вашия форум, също така затова че с измама правя добри печалби. Това са две абсолютно гнусни обвинения и няма да оставя нещата така. Разбирам че си пазиш работата със зъби и нокти, но смятам че преди да даваш такива изквания трябва да бъдеш сигурен, а не цитирам "още не съм сигурен". Да се знае!

    И да допълня ако съм искала да спамя щях да се пиша най-вероятно с друг никнейм, но всички виждат ясно че ползвам същия от форума в Инстафорекс. Нито съм измамник, нито мишка че да се крия под фалшиви имена.

  3. #23
    Искрено съжалявам за това, което ти се е случило. Аз вече знам, че инстата са големи бандити и измамници, но много хора от техния форум не го знаят. И в резултат на това периодично пропищява един или друг човек, особенно тези, които са намерили печеливша стратегия.

    Самите Privelege и Orion са най-големите бандити. Крият се в анонимност като мишки, защото иначе ако хората ги знаеха кои са, досега 100 пъти щяха да са ги пребили от бой.

  4. #24
    Наблюдател
    Регистриран
    24.06.2020
    Мнения
    4
    Цитат Първоначално публикувано от Renito5 Виж публикацията
    ... докато там са Fafa, Kůra, Emil Enchev, Novák и още трима четирима драскачи срещу пари форума ще продължи да примамва начинаещи трейдъри и с годините да им източва парите. ...
    Привет,
    аз съм един от тези, чиито имена си цитирала. Би ли конкретизирала, какво по-точно имаш предвид?
    Другите ти разсъждения по темата не ме вълнуват.

  5. #25
    Не знам какво ще каже Ренито, но във форума на Инстата се набива на очи факта, че активно пишещи в него са само около 15-20 човека, които през годините са написали 60-70% от всички постинги. Близко е до ума, че тези хора или са откачени, за да висят денонощно във форума, или на тях им се плаща, за да го правят това.

    Разбира се сред тези хора може да има и маниаци, които го правят без пари, но това е малко вероятно да го правят дълги години подред. Затова би могло да се твърди, че поне част от хората в челото на този списък го правят, защото Инстата им плаща. Това донякъде си личи и от позицията, която заемат по време на критики към нея - винаги търсят начин да я оправдаят или да принизят дадения проблем.

    Тези хора са също СЪУЧАСТНИЦИ В ИЗМАМНАТА СХЕМА, защото играят някаква платена роля, с която спомагат за измамата на нищо неподозиращите обикновени посетители.

    Обикновените посетители на форума го чувстват това, но нямат никакви доказателства. Аз обаче направих една статистика преди 6 месеца, и мога тука накратко да публикувам нейните резултати.

    Ник, Общ брой на постингите, Процент от всички постинги, Среден брой постинги на ден
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    Код:
    kypa		107 528	6.51%	43.57	
    jivko78		52 465	3.17%	21.02	
    GeorgiRR	52 350	3.17%	17.59	
    Novak		50 997	3.09%	17.00	
    hanuman		41 734	2.53%	13.30	
    REDA		41 625	2.52%	15.10	
    звездоброец	38 842	2.35%	14.20	
    Fafa		36 529	2.21%	15.50	
    Bibco		33 097	2.00%	13.30	
    pablo		32 153	1.95%	12.40	
    КинО		24 467	1.48%	9.10	
    Spekulanta	22 371	1.35%	9.60	
    emoyambol	21 679	1.31%	7.70	
    daniwin		20 643	1.25%	6.60	
    presptc		20 155	1.22%	8.00	
    minkov		19 556	1.18%	9.80	
    100		10 414	0.63%	3.70	
    Barbaron	10 397	0.63%	20.00	
    Emil Enchev	9 543	0.58%	3.40	
    nnikos		8 877	0.54%	3.20
    Това са хората, написали 50% от постингите във форума. Всъщност има още толкова хора, които участват в 50-те процента, но те вече са BAN-нати или са напуснали форума. Активните обаче са в горния списък, и поне на част от тях от началото на списъка Инстата наистина им плаща, за да киснат денонощно, да пишат постинги, и да я защитават когато стане гаф.

    Ти си в дъното на списъка, така че на тебе най-вероятно не ти плащат. Явно си ентусиаст, какъвто бях и аз преди да ме BAN-нат затова, че започнах да се оплаквам как ми откраднаха няколко хиляди долара.

  6. #26
    Наблюдател
    Регистриран
    24.06.2020
    Мнения
    4
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    ... Ти си в дъното на списъка, така че на тебе най-вероятно не ти плащат. .... .
    Според Renito5 явно грешиш.
    Разберете се и ме уведомете , моля. За да знам, дали съм се прецакал.
    Матеев, ... Матеев, ... никога не е късно човек да стане за резил ...

  7. #27
    Цитат Първоначално публикувано от Emil Enchev Виж публикацията
    Според Renito5 явно грешиш.
    Разберете се и ме уведомете , моля. За да знам, дали съм се прецакал.
    Матеев, ... Матеев, ... никога не е късно човек да стане за резил ...
    Специално за тебе аз нямам лошо мнение, но за бандитите Privelege и Orion мнението ми е повече от ясно - мястото им е в затвора.

    Колкото до платените подставени лица - там вече нямам мнение, защото съм спрял да следя какво се случва във форума на инстата. Когато обаче бях активен, видимо си личеше, че някой хора са хора на инстата, защото изказваха неверни твърдения. Тези твърдения нямаше как да бъдат оборени, поради зверската цензура от страна на Privelege и Orion. И още от тогава аз (пък и предполагам други хора) оставахме с впечатлението, че във форума на инстата има цяла една БАНДА, която предприема съгласувани действия, като всеки си играе възложената му роля.

  8. #28
    Наблюдател
    Регистриран
    24.06.2020
    Мнения
    4
    Гледам, че след всичкия хейт, изсипан по ИнстаФорекс, Renito5 е отново на хранилката ѝ ...
    И явно се старае да навакса изпуснатото време.
    Сладури мамини.

  9. #29
    Наблюдател
    Регистриран
    15.06.2020
    Мнения
    5
    Отново се включих във форума защото исках да направя едно проучване. Скоро ще побликувам резултатите и какво точно се случва. Също така се подготвя жалба срещу форума на брокера Инстафорекс както и самия брокер чиято цел е абсолютната забрана на този брокер да се подвизава на българска земя. Жалбата ще бъде колективна и в нея ще участват страшно много хора пострадали по един или друг начин не само от бонус кампаниите, но и по принцип. След като са събрани много доказателства, те ще бъдат изпратени на съответните органи и ще се изиска цяло разследване на стотици случаи и много, ама много откраднати пари от Инстафорекс. Написала съм писмо до брокера и очаквам отговор. Ако ли не всеки който си е пратил от тях може да се включи в борбата за отнемане на правото да практикува и да лъже гражданите на България. Няма да оставя нещата така и в това трябва да бъдат сигурни. Не трябва да позволяваме да продължават да лъжат още хора.

  10. #30
    Наблюдател
    Регистриран
    15.06.2020
    Мнения
    5
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Не знам какво ще каже Ренито, но във форума на Инстата се набива на очи факта, че активно пишещи в него са само около 15-20 човека, които през годините са написали 60-70% от всички постинги. Близко е до ума, че тези хора или са откачени, за да висят денонощно във форума, или на тях им се плаща, за да го правят това.

    Разбира се сред тези хора може да има и маниаци, които го правят без пари, но това е малко вероятно да го правят дълги години подред. Затова би могло да се твърди, че поне част от хората в челото на този списък го правят, защото Инстата им плаща. Това донякъде си личи и от позицията, която заемат по време на критики към нея - винаги търсят начин да я оправдаят или да принизят дадения проблем.

    Тези хора са също СЪУЧАСТНИЦИ В ИЗМАМНАТА СХЕМА, защото играят някаква платена роля, с която спомагат за измамата на нищо неподозиращите обикновени посетители.

    Обикновените посетители на форума го чувстват това, но нямат никакви доказателства. Аз обаче направих една статистика преди 6 месеца, и мога тука накратко да публикувам нейните резултати.

    Ник, Общ брой на постингите, Процент от всички постинги, Среден брой постинги на ден
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    Код:
    kypa		107 528	6.51%	43.57	
    jivko78		52 465	3.17%	21.02	
    GeorgiRR	52 350	3.17%	17.59	
    Novak		50 997	3.09%	17.00	
    hanuman		41 734	2.53%	13.30	
    REDA		41 625	2.52%	15.10	
    звездоброец	38 842	2.35%	14.20	
    Fafa		36 529	2.21%	15.50	
    Bibco		33 097	2.00%	13.30	
    pablo		32 153	1.95%	12.40	
    КинО		24 467	1.48%	9.10	
    Spekulanta	22 371	1.35%	9.60	
    emoyambol	21 679	1.31%	7.70	
    daniwin		20 643	1.25%	6.60	
    presptc		20 155	1.22%	8.00	
    minkov		19 556	1.18%	9.80	
    100		10 414	0.63%	3.70	
    Barbaron	10 397	0.63%	20.00	
    Emil Enchev	9 543	0.58%	3.40	
    nnikos		8 877	0.54%	3.20
    Това са хората, написали 50% от постингите във форума. Всъщност има още толкова хора, които участват в 50-те процента, но те вече са BAN-нати или са напуснали форума. Активните обаче са в горния списък, и поне на част от тях от началото на списъка Инстата наистина им плаща, за да киснат денонощно, да пишат постинги, и да я защитават когато стане гаф.

    Ти си в дъното на списъка, така че на тебе най-вероятно не ти плащат. Явно си ентусиаст, какъвто бях и аз преди да ме BAN-нат затова, че започнах да се оплаквам как ми откраднаха няколко хиляди долара.
    Скоро и аз ще кача моите разкрития. Благодарение на проучванията които направих след като се върнах във форума смея да твърдя, че там наистина има платени тролчета които поддържат форума жив. Разбира се в момента комуникираме с Инстафорекс и измисления им отдел за измами. Очаквам адекватно и коректно отношение от тях в противен случай ще търся правата си докрай. Във форума като цяло има доста нарушения на българското законодателство които лесно могат да се докажат. До колкото знам в такива случаи сайтовете се забраняват в България. Що се отнася до Инстафорекс там ще търся правата си на европейско ниво(и не само аз). И когато се докажат схемите им се надявам искрено да попаднат в черния списък не само в България, но и в Европа. Няма да се откажа тъй като аз уважам и себе си и труда, си. И ще направя всичко възможно да си платят за всяка минута която съм отделила в тяхна "чест". Очаква се продължение...

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •