Добре дошли в Свободен Български ФОРЕКС форум.
Страница 156 от 243 ПърваПърва ... 56106146154155156157158166206 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,551 до 1,560 от общо 2429
  1. #1551
    borifototo
    Guest
    Иванчо ще жени дъщеря си.Запознават го с бъдещия зет.Иванчо го пита:
    - Ти какво работиш?
    - Ако е рекъл Господ ще работя ...
    - Нещо апартамент имаш ли?
    - Ще имам,ако е рекъл Господ.
    - Кола имаш ли?
    - Ако е рекъл Господ ще имам.
    На другия ден го среща Пешо и го пита:
    - Как е бъдещия зет?
    - Гола вода,но иначе е уважителен - вика ми Господ.

  2. #1552
    бат тянко
    Guest
    Идва днес една клиентка, и казва- Моята дъщеря, много харесва вашия мед! Пчелния мед, казва, не го харесва въобще! Но този, понеже е букет много го харесва??? Та цял ден се чудя, и се мая, аджеба, какво искаше да каже?

  3. #1553
    Трендафил Дончев
    Guest
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Идва днес една клиентка, и казва- Моята дъщеря, много харесва вашия мед! Пчелния мед, казва, не го харесва въобще! Но този, понеже е букет много го харесва??? Та цял ден се чудя, и се мая, аджеба, какво искаше да каже?
    Ти на всички водоплаващи птици ли се връзваш?
    Харесвам това мнение N/A

  4. #1554
    borifototo
    Guest
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Идва днес една клиентка, и казва- Моята дъщеря, много харесва вашия мед! Пчелния мед, казва, не го харесва въобще! Но този, понеже е букет много го харесва??? Та цял ден се чудя, и се мая, аджеба, какво искаше да каже?

    Че букета не е мед от пчели.
    Харесвам това мнение N/A

  5. #1555
    Наблюдател
    Регистриран
    24.06.2016
    Мнения
    8
    "Ракия то го" истинска нашенска иновация. http://www.dnes.bg/mish-mash/2016/10...rvatiia.320236

  6. #1556
    Наблюдател
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2
    Молба за напускане, се пише под формата на молба за повишаване на заплатата.

    Ако не ти се пише, теглиш една майна на работодатела си и той ще я напише вместо теб.

  7. #1557
    Потребител
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    39
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Идва днес една клиентка, и казва- Моята дъщеря, много харесва вашия мед! Пчелния мед, казва, не го харесва въобще! Но този, понеже е букет много го харесва??? Та цял ден се чудя, и се мая, аджеба, какво искаше да каже?
    Нама нищо по лошо от заблудено-мотивиран клиент. Е грейка ма па без ръкави! Е това синьото много ми синее!
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  8. #1558
    Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    140
    Ядосана дама излиза от автосервиз:
    - Какво става? - пита приятелката.
    - Остави ги! Пълни простаци! Аз го питам за колата, а той ми казва, че трябва да ми се смени тампона!
    Родил съм се без да искам,ще умра без да искам,но ще живея както искам !

  9. #1559
    borislav aleksandrov
    Guest
    Жена ми започна да подмята какво иска за подарък за предстоящата ни годишнина: „Искам нещо лъскаво, което да вдига от 0 до 150 за 3 секунди.” Купих ѝ кантар за баня. И така започна скандалът....

  10. #1560
    Потребител
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    39
    Де се е чуло, чуло и видялобългарин от циганин да краде – суджуци, още прясна пастърма

    http://brato.bg/39676-%D0%B1%D1%8A%D...3%D0%BA%D0%B0/
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 22 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 22 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •