Добре дошли в Свободен Български ФОРЕКС форум.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 27 от общо 27
  1. #21
    Потребителите vilkel и wood2016 получават BAN за вечни времена. Двата потребителя всъщност са ник на едно и също лице, което наскоро получи тридневен бан заради конфликтни постинги и лъжи, и веднага след като му изтече срока на бана отново започна с конфликтни постинги, лъжи и обиди. Анонимното лице зад тези два ника се изгонва от форума поради следните причини:

    1. Регистрация и писане от името на 2 различни ника
    2. Разпространяване на лъжи и измислици с цел компрометиране
    3. Конфликтни постинги
    4. Груби обиди
    5. Несъобразяване с предупрежденията и продължаване в същия дух след изтичане на срока на първия BAN

    В базата с данни на форума са забранени:
    1. Имената на това лице
    2. E-Mail адресите на това лице
    3. Всички IP адреси, от които това лице някога се е логвало във форума

  2. #22
    Само за сведение:

    В базата данни на форума са забранени и още около 700 други IP адреси, на които се намират публични Proxy сървъри. Обикновенно провокаторите и кофликтните личности се крият зад такива Proxy сървъри, защото не искат да им се разкрива самоличноста. Това не е направено заради vikel - това си е така от много време, и именно благодарение на тази мярка форума се поддържа сравнително чист от провокатори, избиващи комплекси за чужда сметка.

    Забрана на даден IP адрес означава, че дадения човек, който работи от него, не само че няма да може да пише във форума, но и въобще няма да може да вижда какво е написано. За него форума въобще не съществува в интернет пространството.

  3. #23
    scutellator
    Guest
    Отправил съм предупреждение към velislav80 в лично съобщение. Като имам време ще почистя след него.

  4. #24
    Форумът си има нов модератор - Трендафил Дончев.

    Той е един от най-големите активисти на форума, макар и под друг ник, и има голям процент от положителни ръчички. Познаваме се с него отдавна и му имам доверие. Освен това смятам, че има високо чувство за справедливост, така че според мене безпроблемно ще се справя с доброволно поетите нови задължения.

    Причината за увеличаването на броя на модераторите се корени основно в мене. Напоследък съм претоварен от работа и от всякакви допълнителни задължения и ангажименти най-вече в публична полза. Във връзка с това ми остава все по-малко и по-малко време да изчитам всичко новонаписано във форума. Факт е, че има десетки теми с нови постинги, които не съм ги поглеждал повече от месец.

    При това положение форума на практика е изоставен изцяло в ръцете на модераторите, и те го поддържат в изрядна форма само на базата на собствените си разбирания за честност, почтенност и справедливост. Аз се логвам от дъжд на вятър за по 5-10 минути и то най-вече като разведряване и почивка от другите ми задължения.
    Този пост е редактиран от Трендафил Дончев; 01.12.2017 в 22:38.

  5. #25
    На модератора Дамян Дамянов са отнети модераторските права. От този момент нататък той е нормален регистриран потребител, като всички останали потребители на форума.

    На модератора borislav aleksandrov са дадени права на Super Moderator. Това му дава следните допълнителни възможности:

    1. Има правото да модерира всеки един форум, подфорум или раздел на форума дори и тогава, когато не е изрично упоменат като модератор на този раздел. Тоест дори и да не му виждате името в дадения раздел, той ще може да го модерира. Ще може да модерира и всички допълнителни екстри на форума - календари, групи, албуми, блогове и т.н. Въобще има достъп и права за редактиране /триене/ и възстановяване на всичко и навсякъде в този форум.

    2. Вече разполага с пълен комплект модераторски инструменти за писане в чужди теми и мнения, за триене, рязане, смесване, обединяване - поединично или групово.

    3. Разполага и с част от административните инструменти, като най-важния от тях е възможноста да налага или отменя BAN по свое усмотрение.
    Харесвам това мнение N/A

  6. #26
    Форумът си има нов модератор - Искрен Мутафов от Русе. Директно са му дадени и права на Super Moderator.

    Познаваме се отдавна и си имаме доверие. Искрен Мутафов е честен, почтен, с висок морал и с високо чувство за справедливост. Според мене идеално ще се справя с ролята си на модератор, който всеотдайно ще се грижи за реда и спокойствието в този форум.

  7. #27
    След преобразуването на форума в ТРЕЙДЕРСКИ ФОРУМ са отнети модераторските права на всички стари модератори-пчелари. Нови модератори-трейдери засега няма, но ако някой прояви желание, и се ползва с доверието на другите посетители на форума, ще получи такива права.

    Все пак нека да не забравяме, че всеки един модератор освен с права, се сдобива и със задължения. И най-голямото задължение е честно, почтено и безпристрастно да взема правилни решения в името на воденето на дискусии в дух на разбирателство и взаимно уважение.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •