Добре дошли в Свободен Български ФОРЕКС форум.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 18 от общо 18
  1. #11
    Благодаря !!!

    Надявам се да е полезен за всички трейдери.

  2. #12
    Наблюдател
    Регистриран
    12.12.2019
    Мнения
    4
    Поздравления за форума!

    Надявам се тролските изяви да са сведени до минимум.

    Преди години (около 2012 по памет) бях писал-споменал,че Индустрията и Пазара ще се променят някъде около и след 2020 г.Познах или не е без значение,но всеки май изпитва трудностите на гърба си....

    Матеев имам въпрос - позволява ли форума "скрито присъствие"?

    Мисля,че навремето в СТС-файнънс форума действаше подобна опция,а фрийзоната я имаше със сигурност !Тук не съм разглеждал в подробно панела настройка на профила и може и да прибързвам с питането си.

  3. #13
    Цитат Първоначално публикувано от SPART Виж публикацията
    Матеев имам въпрос - позволява ли форума "скрито присъствие"?
    Избери горе в дясно Потребителски панел и след това от менюто в ляво избери Общи настройки. От там можеш да включиш или изключиш Невидим режим, както и една камара други настройки и опции, свързани с твоя профил.

    Въобще внимателно разгледай целия Потребителски панел и разцъкай в него всички менюта. Ще откриеш една камара екстри и бъзикалки, свързани с настройката на твоите лични предпочитания. Можеш да си сложиш например снимка или аватар (имаш избор от 700 различни аватара), или пък някакъв подпис, който да излиза най-отдолу на всеки един твой постинг.

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    13.12.2019
    Мнения
    22
    Матеев, поздравления за форума и за това което правиш. Мислиш ли да копираш твоите мнения от другите форуми тук с цел да не се изгубят, както ги копира в forexforum? Твоите мнения са изключително ценни за много хора, особено за мен и ще е лошо ако се разхвърлят из различни форуми. Получава се нещо от сорта, това го бях чел някъде от Матеев ама в кой форум и в коя тема точно беше...

  5. #15
    Разбира се, че ще ги копирам. Ако не ги намеря, ще ги напиша наново, а вие ще ме напътствате кой точно аспект да разясня.

    Следващите няколко дена обаче съм много зает, но след това ще запретна ръкави, и ще възстановя всички писани от мене теми тука на едно място.

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    13.12.2019
    Мнения
    22
    Супер...Понеже знам, че времето ти е скъпо аз мога да копирам мненята ти с цел да ти спестя време, само кажи кои теми от кои форуми и в какъв формат искаш. Мисля че някъде имам всички твои мнения от фреезоната и част от инвестора свалени на word фаил, ако искаш ще ги изнамеря и ще ти ги изпратя.

  7. #17
    Цитат Първоначално публикувано от zezo Виж публикацията
    Супер...Понеже знам, че времето ти е скъпо аз мога да копирам мненята ти с цел да ти спестя време, само кажи кои теми от кои форуми и в какъв формат искаш. Мисля че някъде имам всички твои мнения от фреезоната и част от инвестора свалени на word фаил, ако искаш ще ги изнамеря и ще ти ги изпратя.
    Ще съм ти благодарен, ако ми пратиш на мейла каквото си събрал. Ще го ползвам за да систематизирам всичко написано от мене и да го подредя тука в този форум в неговата логическа последователност. Иначе аз също не си спомням кога и къде съм отварял теми и съм писал постинги. Затва ползвам търсенето на Google с думичката Mateev (това ми е ника във всички форуми) и след това към нея добавям някоя трейдерска думичка, като например ФОРЕКС, FOREX, Концепция, печеливша търговия, ПМО и др.

    ПП: Между другото термина ПМО е въведен от мене в българското трейдерско общество, и към днешна дата масово се използва от всички.

  8. #18
    Колеги, умолявам ви да давате лайкове на постингите, които сте харесали. Така пишещите във форума хора ще могат да получават обратна връзка дали написаното от тях се харесва на останалите посетители или не.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •