Добре дошли в Свободен Български ФОРЕКС форум.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 12 от общо 12
  1. #11
    Аз разделих постига ти на пасажи, че иначе беше направо нечетим. С молба да слагаш от време на време празни редове между пасажите.

    Колкото до мнението ми - ами че това с правото да отмениш ордера до 60 минути си е живо ПМО за всеки един трейдер, който знае как да го експлоатира. Просто отваряш случайна позиция, чакаш около 1/3 от времето, и ако излезе на плюс, слагаш трейлинг стоп с цел прибирането на колкото се може по-голяма печалба. Ако е на загуба, отменя се в 59-тата минута.

    Тоест всеки е в състояние да обере брокера, което вече е много съмнително, защото той няма да остави това наистина да се случи и да доведе до фалита му. Следователно има някакви подводни камъни, които все още не ги знаем. Склонен съм да си мисля, че е някаква схема за измама, която все още не я знаем как действа.

  2. #12
    Наблюдател
    Регистриран
    10.07.2020
    Мнения
    17
    Аз използвам Оанда. И те стават. Брокера е ММ. Интересното при тях е, че ти дават да си отваряш сметки в USD, JPY, CHF, CAD, SGD, HKD, EUR, GBP, AUD. Може да си прехвърлиш капитала от една сметка в друга и курса е почти колкото на графиката и няма допълнителни такси.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •