Добре дошли в Свободен Български ФОРЕКС форум.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 13
  1. #1

    Форекс стратегия за дневна търговия

    Стратегията е дългосрочна. Дава добри резултати, а съчетани с известна степен агресивен Money Management - може да се реализират доста големи печалби. Стоп нивата са "дълбоки" и е необходимо те да се рисково преценени според ММ.


  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    07.01.2020
    Мнения
    50
    Здравей, Матеев.

    Ще ми бъде интересно да разбера, някакви резултати от стратегията ти фаворит. Колко средно годишна възвращаемост имаш от нея? Колко години назад се представя добре на бектест? Какво е съотношението на средна печалба към среден спред? Ако отговорът ти е, че използваш комбинация от няколко(множество) стратегии, ще ми е интересно да разбера осреднените резултати от тях.

  3. #3
    Потребител
    Регистриран
    07.01.2020
    Мнения
    50
    https://ibb.co/6RRS6J1
    Представям ти моя фаворит за момента. Използва система близка до твойта идея за АБЦ структури. Средната брутна печалба от сделка е 5.5пипса. Графиката е генерирана от около 550 сделки за десет години сравнително добре разпределени във времето. Средната комисионна е настроена на 1,9 пипса. Средно годишна печалба: 100%. Максимален дроудаун при 50х ликвъридж 50%.

  4. #4
    Здравей и добре дошъл във форума. Тази точно стратегия не съм я пробвал. Просто ровех в интернет и я намерих, след което публикувах клипа. Ще се радвам ако някой я пробва и сподели резултатите от търговията.

    Иначе аз от година и половина се занимавам само и единствено със стратегии, открити с програмата Strategy Quant. Купил съм си лицензна версия, независимо от това че струва много пари. С тази програма съм открил хиляди стратегии, сред които има и много добри.

  5. #5
    Цитат Първоначално публикувано от bvg Виж публикацията
    https://ibb.co/6RRS6J1
    Представям ти моя фаворит за момента. Използва система близка до твойта идея за АБЦ структури. Средната брутна печалба от сделка е 5.5пипса. Графиката е генерирана от около 550 сделки за десет години сравнително добре разпределени във времето. Средната комисионна е настроена на 1,9 пипса. Средно годишна печалба: 100%. Максимален дроудаун при 50х ликвъридж 50%.
    Ще дадеш ли малко повече информация какви правила има стратегията?

  6. #6
    Потребител
    Регистриран
    07.01.2020
    Мнения
    50
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Здравей и добре дошъл във форума. Тази точно стратегия не съм я пробвал. Просто ровех в интернет и я намерих, след което публикувах клипа. Ще се радвам ако някой я пробва и сподели резултатите от търговията.

    Иначе аз от година и половина се занимавам само и единствено със стратегии, открити с програмата Strategy Quant. Купил съм си лицензна версия, независимо от това че струва много пари. С тази програма съм открил хиляди стратегии, сред които има и много добри.
    Какви са резултатите от най-добрите стратегии които си открил чрез стратеджи куант?

  7. #7
    Потребител
    Регистриран
    07.01.2020
    Мнения
    50
    Стратегията е изключително проста. Даже ми се искаше да я комбинирам с някоя друга която има слабо + ПМО за да не може да я разбере някой който има достъп да ми наблюдава сделките. Ако е удобно мога да ти звънна по-късно направо по телефона, примерно към 7:30-8. Дори ако искаш мога да ти покажа логовете от всички сделки да се пробваш да я разгадаеш. Опасявам се, че е очевадна.

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    12.12.2019
    Мнения
    7
    Здравейте, това са резултатите от ръчната ми стратегия през последните 2 год с над 2600 сделки https://www.darwinex.com/account/L.8084

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    12.12.2019
    Мнения
    7
    Ето и резултатите от последния ми акаунт от началото на февруари тази година до сега.
    Само да отбележа че кривата на текущия баланс не е толкова гладка и максималния ДД по текущ баланс е около 30%Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Стефан Гинчев 2020.jpg
Прегледи:      25
Размер:	79.0 KB
ID:	10334

  10. #10
    Наблюдател
    Регистриран
    12.12.2019
    Мнения
    7
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	БенчМарк 1 02 2020----26 10 2020.jpg
Прегледи:      15
Размер:	104.2 KB
ID:	10336 Достигнати +100% по текущ баланс за 9 месеца.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •