Добре дошли в Свободен Български ФОРЕКС форум.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 13 от общо 13
  1. #11
    Ако има някакви въпроси относно изложението до момента - питайте, за да си изясним с подробности базовите моменти (аксиоми), преди да започнем по-подробно да разглеждаме методите за динамично определяне на капитала (лотовете) за всяка една наша следваща позиция (сделка) на нашите елементарни (прости) стратегии с неприпокриващи се сделки.

  2. #12
    Наблюдател
    Регистриран
    30.12.2019
    Мнения
    2
    Понякога имам чувството, че само с фитнат мм мога да изкарам почти всяко пмо над 51% в доста печеливша система. Това разбира се, няма как да е истина, винаги идва пейдей, който се е случил 2012 в шестък , но го има.
    Въпреки всичко с тези чудовищни непрестанни вливания на централните банки и наличната свръх ликвидност, последните години могат сравнително прости рейнджови системи да донесат десетки хиляди проценти доходност с подходящ консервативен мм.
    Въпроса е като с борда на шнб. До кога?

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    12.12.2019
    Мнения
    4
    Разглеждайки последните сделки на системата 6012,забелязах че някои позиции се затварят на стоп-лос максимум 46-я ден след отварянето им което за мен е сигнал не за Стагнация ,а за Лошо качество на стратегията .

    Визирам позицията канадец/йена - от 13,12,2019 - затворена на 28,01,20 .

    ЕUR/AUD - от 18,11,2019 се държи 31 дни за да удари лос на 20,12,19.

    Оттука до зануляването разстоянието не е голямо,имайки предвид предишния ДД на споменатата система и огромния процент "профит" (над 200) който създава заблуди за огромни бъдещи печалби!

    В името на Дискусията ще споделя мнение,че дългосрочни системи подобни на 6012 при Правилен вход би трябвало да са излезли от позиция максимум до 7-я ден - на стоп-лос или минимален стоп-профит.Това е валидно специално за трендовите стратегии,каквато ми се струва че е тази.Разбира се може и да греша по всички аспекти!

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •