Добре дошли в Свободен Български ФОРЕКС форум.
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    15.04.2020
    Мнения
    3

    ограничен ли е дневния брой заявки за сделки към брокера?

    Здравейте! Въпросът ми е имат ли брокерите ограничения за броя заявки за сделки, които отделен клиент може да отправи към тях за ден? Въбоще как гледат на т.н. скалпиране?

  2. #2
    Цитат Първоначално публикувано от petarcho Виж публикацията
    Здравейте! Въпросът ми е имат ли брокерите ограничения за броя заявки за сделки, които отделен клиент може да отправи към тях за ден? Въбоще как гледат на т.н. скалпиране?
    По принцип някои брокери гледат зле на скалпирането, но при други е допустимо. Когато си търсиш брокер, изрично трябва да провериш дали допуска скалпиране.

    Иначе от гледна точка на MT сървъра - в него има ограничение за брой търговски заявки към него за единица време. При различните брокери това ограничение е различно. Например при IC Markets съм получаваш мейл от тях, че надхвърлям лимита от 7500 търговски операции на денонощие (средно 1 на 10 секунди). В предупреждението пишеше да си проверя робота дали в него няма бъг в кода му, както и предупреждение, че могат да ми наложат някакъв лимит. В действителност обаче не ми наложишха никакъв лимит и ме оставиха да си търгувам както си искам.

    В този акаунт имах едновременно работещи 30 робота и единия от тях се беше бъгнал и на всеки няколко секунди правяше някаква заявка за търговска операция, на която сървъра отговаряше с някаква грешка. Рестартирах MetaTrader-а и всичко се оправи.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •